top of page
özenmak hakkımızda.jpg

Özenmak Kalıp

Özenmak kalıp makine . 2009 yılı itibarı ile kuruluşundan bugüne, Elektrik, Beyaz eşya, Mobilya aksesuarı ve Otomotiv sektöründe bir çok kuruluşa hizmet vermektedir. Firmamızın ana faliyet alanı; Sac ve plastik kalıpları imalatı , ofis mobilya aksesuar üretimidir. 2000m² kapalı bir alanda üretim yapmaktadır. Her geçen gün yenilenen ve büyüyen makine parkuruyla ve tecrübeli kadrosuyla Siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkımızda

 Özenmak kalıp makine . 2009 yılı itibarı ile kuruluşundan bugüne, Elektrik, Beyaz eşya, Mobilya aksesuarı ve Otomotiv sektöründe bir çok kuruluşa hizmet vermektedir.

 

Firmamızın ana faliyet alanı; Sac ve plastik kalıpları imalatı , ofis mobilya aksesuar üretimidir. 2000m² kapalı bir alanda üretim yapmaktadır. Her geçen gün yenilenen ve büyüyen makine parkuruyla ve tecrübeli kadrosuyla Siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 Amacımız ; Sahip olduğumuz girişimci ruhumuzla yurt içinde ve yurt dışında evrensel kalitede ürün ve hizmet üreterek, yeni üretim çalışmaları yaparak ülke ekonomisine doğrudan katkıda bulunmak ve yeni iş olanakları oluşturmaktır.

 Geleceğe Bakışımız ; Önümüzdeki yıllarda kendini dahada hissettirecek yeni global dünya düzeni içerisinde sektörümüzde gelişmeleri takip ederek, daha dinamik ve girişimci bir işletme yapısına sahip olmaktır.

 

Değerlerimiz ; Müşteri beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek , daima işimizi en iyi yapmak için aralıksız çalışmak , en büyük sermayenin insan kaynağı olduğu bilinciyle hareket etmek , hizmet süreklikliğini sağlayacak yatırımlara öncelik vermek,dürüst olmak ve Türk ekonomisine güç katmak için çalışmak.

özenmakkö.jpg

Gelişmeleri Takipte Kalın

Bültenimize abone olun ve gelişmeleri takipte kalın.

Teşekkür Ederiz!

bottom of page